Meist

Meie lugu

Wiest OÜ on renditööjõuga aktiivselt tegelenud küll suhteliselt lühikest aega, kuid saanud selles valdkonnas juba hulgaliselt väärtuslikke kogemusi ja pälvinud partnerite usalduse.  Oma tugevusteks   peame pikaaegseid ja mitmekülgseid kogemusi rahvusvahelisest äritegevusest, suutlikkust muutuvate oludega kiiresti kohaneda, kõrget ärieetikat ja suhtluskultuuri. 

Aktiivne tegevus Eesti tõõjõuturu tundma õppimisel ja otsekontaktide loomine tööstus-, ehitus- ja tööstusettevõtetega on meile andnud väärtuslikku infot valitsevast olukorrast ning võimaldab meil  paremini mõista oma partnerite vajadusi. Oleme saanud oma senistelt partneritelt ja meie renditöötajatelt vaid positiivset tagasisidet. Meie senine peamine tegevusvaldkond renditööjõu osas on olnud toiduainetetööstus, kuid olme juba sisenemas mööblitööstusesse ja meditsiinivaldkonda ning meie haare on muutumas rahvusvaheliseks.

Lühidalt

Tööjõurendiga tegelev ettevõte WIEST OÜ on asutatud 2019. aastal, eesmärgiga aidata lahendada Eestis tegutsevate tööstus-, ehitus- ja tootmisettevõtete tööjõudefitsiiti.

Suudame pakkuda renditööjõudu paljudes tegevusvaldkondades ja majandussektorites, leides oma partneritele vajalikku kvalifikatsiooni, oskusi ja kogemusi omavaid renditöötajaid Ukrainast.

Väärtuslikud kogemused

Oleme saanud selles valdkonnas juba hulgaliselt väärtuslikke kogemusi.

Partnerite usaldus

Oleme pälvinud oma partnerite usalduse lühikese ajaga.

Positiivne tagasiside

Tagasiside on olnud senistelt partneritelt ja meie renditöötajatelt vaid positiivne